logo-h-alta.jpeg

Fundacja Harambee Africa International ETS

 

Via dei Farnesi, 91A Roma 00186 Italia

Telefon: +39 06 68801791

Strona internetowa: www.harambee-africa.org

POPRZEDNIE EDYCJE


facebook
instagram
twitter
youtube
whatsapp
flickr

facebook
instagram
twitter
youtube
whatsapp
flickr

I EDYCJA - 2004

II EDYCJA - 2006

III EDYCJA - 2008

KATEGORIA REPORTAŻ


Donne per un mondo migliore
di Mayte Pascual

 

 

 

Obejrzyj wideo

KATEGORIA REPORTAŻ


Il mondo raccontato dai bambini: l’Eritrea
di Serena Laudisa

 

Inhlangelo Fund
di Michelle Makori

 

Inkingi Z’Ubuntu
di Lena Slachmuijilder

KATEGORIA REPORTAŻ


Alaoma – land of beauty and splendor
di Gabriel Otonoku

 

When you say four thousands goodbyes
di Jim Fahy

IV EDYCJA - 2010

V EDYCJA - 2013

VI EDYCJA - 2015

KATEGORIA REPORTAŻ

 

Yel Kabeye, Donne e Futuro a Ouagadougou
di Stefano Belardini, prodotto da Segretariato Sociale Rai-Focsiv


KATEGORIA WIDEOKLIP


Insight into Ghana: Living the colors of Africa
di Federico Carnovale e Ivo Poklepovic

 

Africa oltre il silenzio
di Perla Perlini, Nathanel Dejene e Giorgio Fabio De Giuseppe

 

The music of Africa, My Africa, Africa in me, Africa: The other side
di Pan African University

KATEGORIA REPORTAŻ


JEANS & MARTO'
di Claudia Palazzi e Clio Sozzani

 

Obejrzyj wideo
 

KATEGORIA WIDEOKLIP, EX AEQUO:


THE REAL HEROES
di Wojciech Sierocki e Marcin Kiszka


Obejrzyj wideo

 

WAVES

di Federico Marangi


Obejrzyj wideo

KATEGORIA WIDEOKLIP


PER IL FUTURO DELL'AFRICA SI COMINCIA DA PICCOLI
di Paolo Brescia, Matteo Agostini


Obejrzyj wideo

 

WE NEED AFRICA
di Mario Finulli, Giacomo Cocita e Filippo Quartu

 

Obejrzyj wideo
 

BUONGIORNO AFRICA
di Jolanda di Virgilio e Lorenzo Ponte


Obejrzyj wideo

VII EDYCJA - 2017

VIII EDYCJA - 2019

IX EDYCJA - 2021/22

KATEGORIA REPORTAŻ


JOIAS DO PRINCIPE
di Silva Costa


Obejrzyj wideo

 

KATEGORIA WIDEOKLIP


BUTA, Il GIOIELLO DELL'AFRICA
di Davide Salvucci

 

Obejrzyj wideo

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE


“La Loro Africa”
di Marco Clementi ed Enzo Nucci


Obejrzyj wideo

 

 

KATEGORIA REPORTAŻ


THE GOLDEN SEEDS
di David Boanuh


Obejrzyj wideo

 

KATEGORIA WIDEOKLIP


REFRAMED
di David Boanuh

 

Obejrzyj wideo

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE


KANDIA
di Hamado Tiemtoré


Obejrzyj wideo

 

 

KATEGORIA REPORTAŻ


MADA UNDERGROUND
di Denis Sneguirev e Philippe Chevallier


Obejrzyj wideo

 

KATEGORIA WIDEOKLIP


Institut Saint Jean - Ecole d'Ingénieur au Cameroun
di Nicholas Church

 

Obejrzyj wideo

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE


Voluntarios na Linha do Equador
di Ana Candeias


Obejrzyj wideo

 

Ciao Mamma vado in Africa
di Medici con l’Africa Cuamm


Obejrzyj wideo